Zrównoważone produkty firmy Alpina

 

Celem marki Alpina jest wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów o wysokiej jakości i trwałości, które dzięki swoim właściwościom służą ochronie środowiska i klimatu, zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi.

Istotnym wkładem produktów Alpina w zrównoważony rozwój jest ich wysoka jakość. Przykładowo farba ścienna pokrywa podłoże już przy pierwszym malowaniu, co oszczędza nie tylko czas, lecz przede wszystkim także samą farbę. Markowe produkty Alpina są trwałe i rzadko wymagają ponownego malowania. Również w ten sposób oszczędzają one nie tylko pracę i pieniądze, ale także przyczyniają się do zachowania wartości budynku i ochrony zasobów naturalnych.

Udane testy i przyznane nagrody potwierdzają jak zrównoważone są produkty Alpina.

Pionier w dziedzinie farb bezrozpuszczalnikowych

Marka Alpina jest pionierem w segmencie przyjaznych dla środowiska i zdrowia człowieka farb na rynku budowlanym. Alpina rości sobie prawo do tego tytułu od dziesięcioleci dzięki licznym innowacjom, które za każdym razem na nowo definiowały poziom techniki.

W ciągu ostatnich lat marka Alpina konsekwentnie wyznawała i nadal wyznaje filozofię, by swoim klientom oferować jednocześnie nie tylko najwyższą jakość i łatwość malowania, lecz także nieszkodzące zdrowiu produkty.