Tylko Twój Kolor

Wzornik Alpina Tylko Twój Kolor

Alpina otwiera nowe horyzonty inspiracji!

Zatop się z marką Alpina w świecie kolorów i nadaj swojemu życiu nowy odcień. Ożyw barwami swój dom i ciesz się odnowionym wnętrzem. W naszym wzorniku Alpina Tylko Twój Kolor znajdziesz swój wymarzony kolor. Z nami będziesz rozkoszował się magicznymi odcieniami niebieskiego, będziesz śnił o subtelnych miętach oraz będziesz cieszył się namiętną czerwienią!

Zainspiruj się i uwolnij swoją kreatywność. Życie jest pełne barw. To, jak bardzo będzie kolorowe, zależy tylko od Ciebie. Czy chcesz zmienić wystrój swojej sypialni, kuchni, pokoju dziecięcego? Z pewnością znajdziesz swój wymarzony kolor, mając do dyspozycji 700 odcieni podzielonych na 8 światów kolorystycznych. Odkryj różnorodność harmonii barw, z której stworzysz doskonałe połączenia odpowiadające Twojemu indywidualnemu stylowi i osobowości. W naszym wzorniku znajdziesz także najróżniejsze inspiracje, które pomogą Ci zmienić dom.

Masz ochotę na więcej? 700 odcieni znajdziesz w naszym wzorniku Alpina Tylko Twój Kolor dostępnym w systemie barwienia Alpina ColorMix.

System barwienia Alpina ColorMix

Wybierz swój wymarzony kolor i uzyskaj go w dostępnej pojemności i w wybranym połysku w naszych mieszalnikach Alpina ColorMix!

Listę sklepów, w których są dostępne mieszalniki Alpina ColorMix znajdziesz tutaj.

Odcienie czerwieni: zmysłowa energia

Jeżeli jesteś osobą kierującą się emocjami, zmysłową, namiętną i pełną energii, to właśnie czerwony jest Twoim kolorem. Czerwień to barwa symbolizująca witalność i zmysłowość. 

Więcej

Odcienie pomarańczowe: kolorowa kreatywność

Jeżeli lubisz trochę ekstrawagancji, dużo kolorów oraz fantazyjne rozwiązania, to pomarańczowy jest dla Ciebie doskonałym wyborem.

Więcej

Odcienie żółte: lekkość i radość życia

Jeżeli lubisz jasne i pogodne otoczenie oraz świetliste kolory, to żółty będzie właściwym wyborem dla Ciebie. Żółty oferuje urozmaiconą paletę barw, od kremowych i szlachetnych pasteli oraz wanilii, po słoneczne odcienie piasku i beżu. 

Więcej

Odcienie zieleni: orzeźwiająca świeżość

Jeżeli lubisz dużą dawkę świeżości, to otocz się zieloną harmonią barw. Zieleń jest uosobieniem świeżości i inspiracji. W zależności od intensywności, posiada działanie witalizujące i pobudzające, zaś jako ciemny odcień emanuje wiarygodnością i bezpieczeństwem.

Więcej

Odcienie niebieskie: królewska dostojność

Jeżeli jesteś osobą spokojną i opanowaną, to niebieski będzie dla Ciebie właściwym kolorem. Paleta odcieni niebieskich jest bardzo zróżnicowana, od nasyconych morskich kolorów, po jasne błękity nieba.

Więcej

Odcienie brązu: naturalna harmonia

Jeżeli lubisz wygodne i przytulne otoczenie, sięgnij po odcienie brązu. Znajdziesz tu wyjątkowe bogactwo barw, od zmysłowych brązów, przez zróżnicowane ciepłe kolory ziemi, aż po intensywnie kawowe tonacje.

Więcej

Odcienie szarości: nieskazitelna elegancja

Jeżeli lubisz elegancję, skromność i subtelność, to spodobają Ci się szarości. Kolor szary jest wyrazem elegancji i rzeczowości.

Więcej

Odcienie bieli: szlachetna czystość

Jeżeli lubisz czyste, przejrzyste i jasne pomieszczenia, to biel będzie dla Ciebie właściwym kolorem. Biel wyraża doskonałość i przejrzystość. Paleta odcieni sięga czystej i doskonałej bieli, zawierając również odcienie aksamitne, kremowe i lekko złamane.

Więcej