Natchnienie miesiąca - odcienie zielonego

Alabaster 4
Laubfrosch 2
Malve 1
Porzellan 2
Laubfrosch 2
Malve 1
Laubfrosch 2
Porzellan 2
Anthrazit 1
Alabaster 4
Laubfrosch 2
Porzellan 2
Alabaster 4
Anthrazit 1
Malve 1

Idealny kolor dla dzieci i dorosłych

Dzieci kochają zuchwały kolor zielony! Wzywa on do zabawy, pozwala pomarzyć oraz tworzy ogromną przestrzeń dla dziecięcej fantazji. Ponadto, kolor ten dobrze pasuje również do aranżacji wnętrz innych pomieszczeń w domu. Aby stworzyć w pokoju dziecięcym atmosferę radości i otwartości, świeży zielony należy połączyć z jasnym odcieniem barwy kamienia. W sypialni rodziców najlepiej łączyć zielony z delikatnym odcieniem piaskowym. Jako że w pokoju dziecięcym zawsze znajdzie się miejsce na dodatkowy kolor, możesz śmiało eksperymentować z jaskrawymi kolorami, na przykład z nasyconymi odcieniami różowego. Zaś rodzicom do udekorowania swojego pokoju zalecamy bardziej stonowane kolory, na przykład matowy odcień barwy kamienia. Więcej informacji o oddziaływaniu koloru zielonego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.