Natchnienie miesiąca - odcienie zielonego

Grün 4
Antigua 3
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Antigua 3
Lemongrass 4
Grün 1

Głębie oceanu

Kolor niebieskozielony to idealne połączenie morskiej głębii i świeżości nieba. Ten nasycony i bardzo jaskrawy kolor raduje oko i przyciąga uwagę. Kolor niebieskozielony wykazuje swoje głęboko rozluźniające oddziaływanie zwłaszcza w połączeniu z ciemnymi odcieniami zielonego. Odświeżający efekt zielonego tworzy się przy jego połączeniu z bardziej stonowanym kolorami – kremem i jasną pistacją, które uzupełniają pełną wyrazu grę zielonych kolorów.

Ten jaskrawy kolor dobrze się komponuje we wnętrzu z różnymi dodatkami i najlepiej prezentuje się na tle jednokolorowych i niejaskrawych elementów - na przykład z jasnymi współczesnymi meblami lub rustykalnymi meblami utrzymanymi w beztroskim stylu vintage. I nieważne, czy chcesz stworzyć nowoczesne wnętrze, czy baśniowo piękną strefę do odpoczynku, z barwą niebieskozieloną osiągniesz zamierzony cel!

Więcej informacji o oddziaływaniu koloru zielonego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.