Natchnienie miesiąca - odcienie szarego

Tarmac 3
Laubfrosch 2
Alabaster 4
Vanilla 1
Tarmac 3
Brombeere 1
Alabaster 4
Vanilla 1
Tarmac 3
Brombeere 1
Alabaster 4
Vanilla 1
Tarmac 3
Vanilla 1
Alabaster 4
Laubfrosch 2
Brombeere 1

Idealna baza dla jaskrawych odcieni barw!

Pragniesz w pokoju jaskrawych kolorów? Jeśli tak, to jasny szary stanowi doskonały wybór! Właśnie ten odcień szczególnie dobrze nadaje się do jaskrawych połączeń kolorystycznych. Szary wzmacnia jaskrawość innych kolorów, promieniując przy tym światłem i ciepłem. Stosuj ten spokojny odcień przy dekoracji wnętrz, łącząc go z jasnymi kolorami kremowymi i ciepłym brązem. Efekt po prostu Cię zachwyci! Świeże kolory zieloni i żółtego pozwolą ożywić wnętrze, rozłożyć akcenty i nadać nowoczesnemu stylowi odpowiadającą mu nutę kolorystyczną. Przy wyborze mebli możesz zrealizować swoje najśmielsze pomysły – po prostu łącz różne kształty i kolory. Nie bój się nadać pomieszczeniu nowy styl! Więcej informacji o oddziaływaniu koloru szarego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.