Natchnienie miesiąca - odcienie różowego

Rosé 1
Karamell 4
Granito 4
Minze 4
Rosé 1
Granito 4
Rosé 1
Granito 4
Minze 4
Rosé 1
Granito 4
Karamell 4
Minze 4

Cząsteczka subtelnego czaru

Zanurz się w świat delikatnego koloru różowego i ulegnij pokusie jego subtelnego czaru! Duże powierzchnie pomalowane tym kolorem delikatnie wyznaczają barwną atmosferę w pomieszczeniu i stwarzają wrażenie spokoju i zadumy.

Przy pomocy delikatnych odcieni kremowych i karmelowych podkreślisz przytłumioną jaskrawość stonowanego różowego i stworzysz doskonałe wnętrze o pastelowych tonach. Świeży zielony nadaje się jako barwa kontrastowa. Szczególnie w wąskich i podłużnych pomieszczeniach łagodzi on wpływ różowego i w ten sposób tworzy harmonijną równowagę kolorów. Meble i tkaniny o egzotycznych ornamentach i jasna drewniana podłoga cudownie uzupełnią wnętrze.

Więcej informacji o oddziaływaniu koloru różowego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.