Natchnienie miesiąca - odcienie pomarańczowego

Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Espresso 1
Tarmac 2
Holunder 1

Komfort i harmonia

Jasny kolor pomarańczowy to gwarancja komfortu w domu. Pomalowane tym kolorem ściany w przytulnej kuchni i w wygodnym salonie promieniują łagodnym światłem, wypełniając pomieszczenie przyjemnym ciepłem. Przy pomocy aksamitnych odcieni brązu i kawy możesz wzmocnić ten efekt i jednocześnie stłumić jaskrawość pomarańczowego. Pośród jaskrawych ścian idealnie odnajdzie się powściągliwy kolor szary. Rozłóż na ścianach ładne akcenty koloru jagodowego, rubinowo-czerwonego lub fioletowego, gdyż doskonale wpisują się w atmosferę komfortu. Typowe dla domów podmiejskich solidne wiejskie meble w połączeniu z nowoczesnymi przedmiotami wyposażenia tworzą przy tym przyjemny nastrój i zapraszają do dłuższego pobytu. Ciesz się harmonią, którą ofiarowuje Ci Alpina! Więcej informacji o oddziaływaniu koloru pomarańczowego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.