Natchnienie miesiąca - odcienie naturalne

Porzellan 1
Roca 3
Fossil 2
Bambus 2
Quitte 1
Porzellan 1
Bambus 2
Porzellan 1
Roca 3
Bambus 2
Porzellan 1
Roca 3
Fossil 2
Quitte 1
Bambus 2

Równowaga i świeżość

Miękkie naturalne odcienie przypominają bezkresne dale sawanny. Delikatne podstawowe kolory tworzą doskonałe tło pozwalające barwnym akcentom otworzyć się w pełni we wnętrzu. Poeksperymentuj z kolorami Ziemi takimi jak jasny szary czy stonowany brązowy i nadaj egzotyczny wygląd pomieszczeniu. Jaskrawe naturalne barwy, na przykład nasycony zielony i błyszczący żółto-pomarańczowy, pozwolą pokazać kontrasty wzbudzające niepokój i przypominające bujny świat dalekich krajów.

Pomalowanie wnętrza pomieszczenia tymi kolorami szczególnie dobrze podkreśla detale i pasuje w pierwszej kolejności do stref, gdzie się pracuje, na przykład do kuchni. Przytulny miękki kącik z dużą ilością dobranych pod względem koloru poduszek i porządne drewniane meble uzupełniają żywą i gościnną atmosferę.

Więcej informacji o oddziaływaniu koloru białego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.