Natchnienie miesiąca - odcienie czerwonego

Johannisbeere 4
Holunder 4
Ozean 4
Johannisbeere 4
Ozean 4
Holunder 4
Satin 3
Johannisbeere 4
Holunder 4
Satin 3
Ozean 4
Johannisbeere 4
Satin 3
Holunder 4
Ozean 4

Kolor. Kolor. Kolor!

Oddaj się pasji i zapomnij o skromności! Bo ta czerwień rozpala! Przepyszny i jaskrawy odcień koloru, który nie będzie ukrywać swoich zalet. Ten kolorowy "akumulator rześkości" najlepiej zrównoważyć matowymi i delikatnymi odcieniami. Dobrze do tego nadają się kolory kremowe lub mieniący się na liliowo kolor szary. Nadają ciepła pomieszczeniu. Żaden inny kolor nie ma szans przy czerwonym, ale wiele z nich umie z nim współgrać na ścianach. Na przykład odświeżający kolor morskiego błękitu pozwoli jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki stworzyć akcenty, które tworząc cudowny kontrast, dodadzą czerwonemu jeszcze więcej jaskrawości. A białe i czarne meble uzupełnią charakter pomieszczenia. Więcej informacji o oddziaływaniu koloru czerwonego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.