Natchnienie miesiąca - odcienie brązowego

Perlmutt 4
Kakao 4
Tarmac 3
Blau 3
Brombeere 1
Tarmac 3
Kakao 4
Perlmutt 4
Blau 3
Brombeere 1
Perlmutt 4
Kakao 4
Brombeere 1
Blau 3
Kakao 4
Perlmutt 4
Tarmac 3
Blau 3
Brombeere 1

Przytulnie i spokojnie

Przytłumione odcienie brązowego mają ciepły charakter, który daje wrażenie przytulności, co szczególnie dobrze wpływa na atmosferę w pomieszczeniach mieszkalnych i sypialniach. Możesz zadecydować, czy chcesz podkreślić elementy architektoniczne przy pomocy oddzielnych stref kolorystycznych, czy raczej wolisz pomalować całe pomieszczenie na dany kolor. Jako akcenty kolorystyczne będą nadawać się nasycone odcienie jagodowe i kolor niebieski połyskujący na liliowo. Wykorzystując elementy wystroju wnętrza z naturalnych materiałów, takich jak rotang, ceramika, skóra i drzewo, podkreślisz zadziwiająco przytulną atmosferę domową. Więcej informacji o oddziaływaniu koloru brązowego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.