Natchnienie miesiąca - odcienie białego

Perlmutt 4
Veilchen 3
Blau 3
Terre 4
Brombeere 1
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Terre 4
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Perlmutt 4
Terre 4
Veilchen 3
Brombeere 1
Blau 3

Czuj się komfortowo

Całkowicie możesz polegać na jasnym perłowo-białym kolorze od Alpina! Nowoczesne pomieszczenia mogą być pomalowane jednym z podstawowych kolorów z tej palety, a potem uzupełnione barwnymi kontrastami i kolorami harmonijnymi. W pomieszczeniach mieszkalnych lub w strefie jadalnej kolor ten bez wątpienia może być wykorzystany do ogólnej aranżacji ścian. Na poszczególnych powierzchniach w sypialni lub w strefach odpoczynku zaleca się wykorzystać pastelowe odcienie fioletowego i ciepłe odcienie brązowego, by nadać pomieszczeniu spokojnej atmosfery. Jako kolory kontrastowe pasować będą soczyste odcienie jagodowe i ciepły kolor liliowy. Równoważą one swą delikatnością paletę kolorystyczną pomieszczenia. Nowoczesne meble i podłogi ze szlachetnych gatunków drewna doskonale harmonizują z takim wnętrzem. Z Alpina poczujesz się komfortowo w swoim domu! Więcej informacji o oddziaływaniu koloru białego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.