Nasze inspiracje - odcienie białego

Alabaster 4
Brombeere 2
Kardamom 2
Porzellan 2
Alabaster 4
Brombeere 2
Porzellan 2
Kardamom 2
Alabaster 4
Bims 2
Alabaster 4
Kardamom 2
Bims 2
Brombeere 2
Porzellan 2

Subtelność i szlachetność

Jasne kolory dobrze pasują zarówno do jasnych, jak i ciemnych pomieszczeń. Dla purystów, którzy wolą spokojne rozwiązania kolorystyczne, proponujemy jasne odcienie w kolorze białego kamienia. Światło dzienne i wywołana przez nie gra cieni już same w sobie tworzą naturalne, subtelne urozmaicenia kolorystyczne. Delikatny szary i jasny brązowy nadają pomieszczeniu szlachetnego wyglądu, nienaruszając przy tym panującej w nim spokojnej atmosfery. Ciepły nastrój w pomieszczeniach utrzymanych w odcieniach białego kamienia można uzyskać dzięki współczesnym meblom w kontrastowych tonach, takich jak na przykład odcień dojrzałej jagody. Dodatki w pomieszczeniu, które harmonizują z głównym kolorem ścian, będą promieniować elegancją i nowoczesnością. Jasne drewniane podłogi i akcesoria z naturalnych materiałów umiejętnie wzbogacą wykończenie pomieszczenia. Więcej informacji o oddziaływaniu koloru białego oraz jego odcieni umieściliśmy tutaj.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.