Nasze inspiracje - odcienie szarego

Zabaione 3
Fossil 2
Mispel 2
Bambus 2
Bims 4
Bims 4
Zabaione 3
Bambus 2
Fossil 2
Bims 4
Fossil 2
Mispel 2
Bambus 2
Bims 4
Fossil 2
Zabaione 3
Mispel 2
Bambus 2

Szlachetny i powściągliwy

Czy to w kuchni, czy w kąciku do czytania, sypialni lub korytarzu powściągliwy kolor szary promieniuje szlachetnością. Dlatego optymalnie pasuje do aranżacji absolutnie wszystkich pomieszczeń mieszkalnych.

Nieoświetlone światłem dziennym ściany stają się jaśniejsze i są postrzegane inaczej dzięki temu subtelnemu kolorowi. Również przy całkowitym wypełnieniu wnętrza tym kolorem, szary umiejętnie łączy się z dużą ilością akcesoriów i stylów wzornictwa.

Bardzo elegancko wyglądają stłumione połączenia tego odcienia z beżem i białym. A w połączeniach z barwami jaskrawymi powściągliwy szary grzecznie schodzi na dalszy plan i oddaje tym barwnym akcentom przestrzeń do działania. Przekonaj się sam!

Więcej informacji o oddziaływaniu koloru szarego i innych odcieni umieściliśmy tutaj.

Poznaj nasze pozostałe inspiracje kolorystyczne!

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym kolorze lub o innych produktach Alpina skontaktuj się z nami lub z najbliższym marketem budowlanym .

Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie?

ColorMix
Wybierz swój kolor z liczącego 700 kolorów wzornika Alpina Tylko Twój Kolor. Profesjonalny system barwienia Alpina ColorMix przygotuje wybrany przez Ciebie kolor w dowolnej ilości w ciągu kliku minut bezpośrednio w punkcie sprzedaży.